Форумчето на #igra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумчето на #igra

Форумчето на #igra от мрежата на Shakeit
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
cv3tka
Модератор
Модератор
cv3tka


Female
Брой мнения : 51
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

"НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Empty
ПисанеЗаглавие: "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol   "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 5:08 pm

Какво ще Кажете За т0зИ "красив, слабичък, симпатяга"-Фънки ?? mememe2
Върнете се в началото Go down
cv3tka
Модератор
Модератор
cv3tka


Female
Брой мнения : 51
Age : 31
Registration date : 26.11.2007

"НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol   "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 5:22 pm

А пък тоз Фънки е накъф мега гаден....на някфо сляпо момиче му вика "ти си сляпа как ши пейш" хахахаха или пък на свойте съфигурници(дебелановци) gladen вика "свине" или "много сте дебели"....еййй къде хвърчиш бе ФъНкИ ? Следващата година само той да е жури....аз ши са запиша и 100 кила за любопитните ще го направя ..... сам0 на някфи метали там са радва... ади да видим...кат металка ще се облека и чалга ще пея, да видим кфо ще ми каже.. а пък той да има големия късмет да ми каже нещо...тогаз И ГОСПОД ДА МУ Е НА ПОМОЩ bravooo !! !!!! bravo1 (браву на мене)!!! bravo1
Върнете се в началото Go down
grethennn
Модератор
Модератор
grethennn


Female
Брой мнения : 72
Registration date : 25.11.2007

"НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol   "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 6:26 pm

Простотията ходи по хората, както са казали: "Дай на някой малко власт и му гледай сеира", че и неговата работа същата king . А на тебе, cv3tke, ще стискаме палци Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol   "НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"НАРОДЪТ СРЕЩУ ФЪНКИ" - Music Idol
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумчето на #igra :: -=Архив=- :: Архивни теми-
Идете на: